Elektrikçi, su tesisat ustası, mobilya montajı, boyacı ustası,doğalgaz ustası Alo Tadilat'da.

Maslak Pimapen Servisi

Telefon: 0532 749 63 29
Telefon 2: 0544 771 53 61

Maslak bölgesinde pimapen servis hizmeti almak isteyen müşterilerimizin yardımına koşan ekiplerimizin arıza veya gerekli parça değişimlerinde aynı gün içerisinde müdahale ederek kolaylıkla her sorunu çözüme kavuşturuyoruz.

Maslak Pimapen Tamiri

Pimapen pencerelerinizin size çıkardığı basit sorunlar ömrü kısaltma ve eski performans verimini alamama gibi nedenleri doğurmaktadır. Isı yalıtımı performansı eskisi gibi çalışmaz ise ne olur ? Sizin kış aylarında daha fazla doğalgaz ile ısı tüketmenize neden olacaktır. Bunun açtığı yolda daha fazla kabarık gelen faturalara ve yağmurlu havalarda içeri damlamaya başlayan su damlaları olacaktır. Bu gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız bizimle iletişime geçerek bakım konusunda yardım alabilirsiniz.

Maslak Pimapen Servis ve Bakımı

Maslak bölgesinde ki müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetlerde sınır yok. Yıllık bakım konusunda bizimle anlaştığınız andan itibaren bu sorumluluk bizim üzerimize yükümlü olarak düzenli olarak pencerelerinizin kontrolleri ve bakımları yapılır. Diğer hizmet bölgelerimiz için ise yazıya tıklayabilirsiniz.


Warning: simplexml_load_file(http://maps.googleapis.com/maps/api/geocode/xml?address=%2C+istanbul%2C+%C5%9Fi%C5%9Fli+34360&sensor=true): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/alotadilat/public_html/wp-content/plugins/mdp-local-business-seo/mdp_info.php on line 746

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://maps.googleapis.com/maps/api/geocode/xml?address=%2C+istanbul%2C+%C5%9Fi%C5%9Fli+34360&sensor=true" in /home/alotadilat/public_html/wp-content/plugins/mdp-local-business-seo/mdp_info.php on line 746