Elektrikçi, su tesisat ustası, mobilya montajı, boyacı ustası,doğalgaz ustası Alo Tadilat'da.

Mecidiyeköy Pimapen Servisi

Telefon: 0532 749 63 29
Telefon 2: 0544 771 53 61

Mecidiyeköy bölgesinde pimapen servisi olarak verdiğimiz hizmetten müşterilerimizin duyduğu memnuniyet ile beraber işimizi uzun yıllardır severek yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Mecidiyeköy Pimapen Tamiri

Pimapen pencerelerinizin zaman geçtikçe PVC kaplamalarda oluşan aşınmalar nedeni ile beraber eski performansını kaybederek size soğuk havalarda problemler yaratacağını farkettiğiniz anda geç olsun istemiyorsanız düzenli olarak bakımlarını yaptırmanız gerektirdiğini unutmayın. Tecrübeli ve kaliteli servis firmaları zamanımızda pek kalmadığından size bu konuda en iyi hizmeti sunduğumuzun sözünü verebiliriz. Her türlü yardım ve destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mecidiyeköy Pimapen Servisi ve Bakımı 

Belirttiğimiz gibi bakımı yapılmamış olan pimapen pencerelerde yağmurlu havalarda içeri su damlaması, eskisi gibi ısı yalıtımı yapamaması nedenleriyle ortaya çıkacak problemler pencerenizin ömrünü kısaltır ve erken değiştirmeniz gerekebilir. Bu durumlara maruz kalmamak için düzenli bakım sorumluluğunu bizimle anlaşabilir ve bu konuda içinizi rahat tutabilirsiniz. Diğer servis bölgelerimiz için yazıya tıklayabilirsiniz.