Elektrikçi, su tesisat ustası, mobilya montajı, boyacı ustası,doğalgaz ustası Alo Tadilat'da.

Sarıyer Pimapen Servisi

Telefon: 0532 749 63 29
Telefon 2: 0544 771 53 61

Sarıyer’de bölgesinde hizmet veren firmamız müşterilerinin her konuda sorunlarına çözüm bularak uzman ekiplerini belirtilen adrese yönlendiriliyor. Bakımı yapılmamış pimapen pencerelerin eskisi kadar verim alamadığını görürüz. Eskimeye yüz tutmuş pencerelerinizin ilk gün ki hali ile aynı performansı gösterip daha uzun ömürlü ve sağlıklı pencerelere kavuşmak isterseniz bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Sarıyer Pimapen Tamiri

Kışın iyi yalıtım yapmayan pencereler yüzünden daha fazla doğalgaz ihtiyacı duyarsanız. Buda faturaların elbette daha fazla gelmesine yol açan bir etkendir. Bu etkenin altında kalmamak ve hem de bakımı yapılmış pencereler sahip olmak için ekiplerimizle iletişimize geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Sarıyer Pimapen Servis ve Bakımı

Bakım sorumluluğunu üstlendiğimiz pencerelerde gerekli parça değişimlerinde sizden ek ücret almıyoruz. Her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini savunan firmamızın bu konularda her zaman esnek olduğunu belirtmek isteriz. Sarıyer haricinde diğer hizmet bölgelerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.


Warning: simplexml_load_file(http://maps.googleapis.com/maps/api/geocode/xml?address=%2C+istanbul%2C+%C5%9Fi%C5%9Fli+34360&sensor=true): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/alotadilat/public_html/wp-content/plugins/mdp-local-business-seo/mdp_info.php on line 746

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://maps.googleapis.com/maps/api/geocode/xml?address=%2C+istanbul%2C+%C5%9Fi%C5%9Fli+34360&sensor=true" in /home/alotadilat/public_html/wp-content/plugins/mdp-local-business-seo/mdp_info.php on line 746